505 439 836

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Kursy

Bliżej siebie to warsztaty dla kobiet, które pragną w kobiecym gronie odkrywać swoje światło, ale także dla tych, które czują się wypalone, przygaszone szarą codziennością lub po prostu chcą przyjrzeć się sobie właśnie teraz i odkryć, jak być światłem dla innych…

Spotkania online: 5 / 12 / 19 grudnia o 20:30

Kurs online - dołącz!

Pierścień, oliwa i bisior. Kapitał własny wierzącego.

Obracanie pieniędzmi to element nieodzowny naszego życia. Po co mieszać w to Pana Boga? Czy istnieje coś takiego jak chrześcijański albo niechrześcijański model zarządzania finansami? Zdarza się, że wierzący czerpią swoje wyobrażenie o tym, co jako chrześcijanie powinni myśleć o pieniądzach z wyrwanych z kontekstu pojedynczych fragmentów Biblii.

Kurs online

Wyślij sumienie na szkolenie

Proponujemy ci 1,5h sesję o charakterze praktycznego wykładu. Specjalistyczna wiedza i przystępny przekaz ważnych informacji poszerzających kompetencje w obszarze kształtowania wzorców sztuki życia, chrześcijańskich wartości oraz psychologii relacji. 

Kurs online

Dom rodzinny
Błogosławieństwo czy przekleństwo?

Jesteś rodzicem, dorosłym lub po prostu szukasz siebie? Z nami innym okiem spojrzysz raz jeszcze na to, co daje dom rodzinny. Ten obecny i ten, z którego pochodzisz.

Kurs online

O komunikacji, która zbliża

 Komunikacja jest wspaniałym narzędziem do budowania autentycznej bliskości, nie tylko z drugim człowiekiem, ale przede wszystkim ze sobą i z Bogiem. W trakcie kursu połączymy dwie perspektywy – psychologiczną i duchową.

Kurs online

Droga macierzyństwa

Jesteś mamą i czujesz się zmęczona, a czasem wyczerpana? W biegu codziennych spraw zapominasz o sobie? Może Twoje dzieci są już dorosłe i czujesz pustkę? A może po prostu masz ochotę być bliżej siebie?… Każdy powód jest dobry, aby zadbać o siebie i zaczerpnąć nowego ducha.