505 439 836

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

By

mellon
Impuls Forum
Serdecznie zapraszamy w dniach 5 – 7 listopada na Jasną Górę do udziału w przestrzeni życzliwego dialogu, otwartej debaty, ważnych inspiracji. Chcemy odważnie i z miłością mówić o Kościele, który kochamy, dyskutować nad jego kondycją, myśleć o przyszłości, wpływać na jego kształt. Chcemy ze skarbca wydobywać dobro, nie zamykając oczu na zło. Dołącz do nas...
Pilotażowa wersja serwisu Liturgia w codzienności jest już dostępna! Na dzień dzisiejszy zapraszamy Was do wspólnej modlitwy Jutrznią i Kompletą – intensywnie pracujemy, by uzupełnić brewiarz online o pozostałe Godziny i dodatkowe funkcjonalności. Brewiarz online audio – włącz się w modlitwę Kościoła!
Brewiarz online w formie nagrań do odsłuchania. Już we wrześniu chcemy dać Wam możliwość włączenia się w modlitwę Kościoła w nowej formie, a od sierpnia zapraszamy do wspólnego odmawiania jutrzni. Szczegóły wkrótce!
Zapraszamy Cię na jedną wieczorną sesję szkoleniową o charakterze praktycznego wykładu połączonego z możliwością zadawania pytań. Gwarantujemy specjalistyczna wiedzę i przystępny przekaz ważnych informacji poszerzających kompetencje w obszarze kształtowania wzorców sztuki życia, chrześcijańskich wartości oraz psychologii relacji. Ten wieczór może zmienić wiele w Twoim życiu. Nie czekaj – wyślij sumienie na szkolenie!
Z wielką radością chcemy się z Wami podzielić dobrą nowiną! Z dniem 10 czerwca Fundacja Usłyszeć Słowo została zarejestrowana w KRS!

Masz pytania?

Informacje na stronie nie wyczerpują Twojego głodu informacji? Nie ma problemu! Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Po prostu napisz na biuro@uslyszecslowo.pl

Najnowsze informacje:

Brewiarz online w formie audio
12 września 2021
USŁYSZEĆ SŁOWO Boże w językach oryginalnych
15 sierpnia 2021
Liturgia w codzienności
30 lipca 2021