505 439 836

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

 Warsztaty online. Zrozum swoją historię i opowiedz ją na nowo! Dom rodzinny Błogosławieństwo czy przekleństwo? Pragniesz bliskości, ciepła, autentycznych i bezpiecznych relacji, ale jednocześnie masz poczucie, że odtwarzasz w relacjach znajome Ci schematy, które prowadzą do smutku, osamotnienia, niezrozumienia. Zastanawiasz się czy tak już musi być? Sprawdź! Dom rodzinny

Poczucie własnej wartości

Co znaczy mieć poczucie własnej wartości? Jak dom rodzinny je ukształtował? Jak je wzmacniać?

Przestrzeń dla potrzeb i pragnień

Czy dbanie o swoje potrzeby to egoizm? Jakie potrzeby były zaspokajane w moim rodzinnym domu, a dla których nie było miejsca?

Twórcza siła uczuć i kojąca moc relacji

Czego o relacjach nauczyli mnie moi rodzice? Co znaczy mieć zdrowe, bezpieczne, kojące relacje?

Czym dzisiaj żyjesz?

Odpowiadając wspólnie z nami na te pytania zrobisz może pierwszy krok do zbudowania swojej nowej historii, a może z czułością spojrzysz na to co trudne w twojej przeszłości – może dasz sobie życzliwość.

Dla kogo?

Jesteś rodzicem, dorosłym lub po prostu szukasz siebie? Z nami innym okiem spojrzysz raz jeszcze na to, co daje dom rodzinny. Ten obecny i ten, z którego pochodzisz.

Dlaczego warto?

Miej wpływ na swoją przyszłość

Nasi eksperci pokażą w jaki sposób „bagaż” wyniesiony z domu rodzinnego ukształtował Twoją teraźniejszość i może wpłynąć na Twoją przyszłość.

Sprawdź

Dlaczego warto

Jeśli jesteś świadomym rodzicem, na pewno zastanawiasz się co zrobić, by relacje z Twoimi dziećmi były jeszcze lepsze, lub zostały na dobrym poziomie, gdy dorosną.

 

 

Jako osoba pragnąca rozwoju, odkryjesz w jaki sposób dom rodzinny wpływa na Twoje wybory – nie tylko zawodowe, i to, kim jesteś dzisiaj.

 

Szukasz w życiu głębszego sensu? Czy wiesz jak więź z rodzicami, a zwłaszcza z ojcem, rzutuje na Twoją duchowość?

 

Pragniesz bliskości, ciepła, autentycznych i bezpiecznych relacji, ale jednocześnie masz poczucie, że odtwarzasz w relacjach znajome Ci schematy, które prowadzą do smutku, osamotnienia, niezrozumienia. Zastanawiasz się czy tak już musi być?

Zdecydowanie NIE! – taką optymistyczną odpowiedź daje nam współczesna wiedza z zakresu psychologii i duchowości. Nasze doświadczenia wyniesione z domu rodzinnego są ważne, w znaczący sposób wpływają na to jak, jak postrzegamy siebie i świat. Większe znaczenie jednak ma to, jak rozumiemy swoje doświadczenia z dzieciństwa, jak kształtujemy nasze wspomnienia, i to czy potrafimy obdarzyć współczuciem siebie i swoich bliskich. Przez wewnętrzny proces rozwojowy możemy zobaczyć w innym świetle naszą przeszłość, zrozumieć swoją historię, opowiedzieć ją na nowo i czerpać z niej siłę, aby kochać prawdziwie.

Kup dostęp już dziś!

Nie czekaj.

Zrób to dla tych, których kochasz najbardziej…

Dlaczego warto?

O czym będziemy mówić?

Posłuchaj zapowiedzi nagranych dla Was przez naszych prowadzących.

Dom rodzinny

Zrozumieć swoją historię i opowiedzieć ją na nowo!

Kochani, rozpoczęliśmy ostatni etap przyjmowania zgłoszeń. Z tej okazji bezpłatnie udostępniamy dla Was specjalne nagranie – posłuchaj co prowadzący mają do powiedzenia o domu rodzinnym i nie tylko!

PROLOG:

Co o naszych innych warsztatach

mówią uczestnicy

  • Chcę zadbać o swoje emocje, żeby móc być lepszą dla innych. Podchodzić do nich bardziej świadomie, analizując strefę, żeby móc się cofnąć. Widzę, że brakuje mi kontaktu z dorosłymi ludźmi, gdyż cały czas poświęcam dzieciom. Chcę o to zadbać.

    Anna
  • Bardzo merytoryczne warsztaty. Kojące. Pierwszy raz miałam okazję brać udział w rozmowach w pokojach, bardzo wartościowe (mogło by być więcej czasu, zwykle brakowało go na odpowiedź na wszystkie pytania). DZIĘKUJĘ!

    Katarzyna
  • Warsztaty dla mężczyzn to był strzał w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm, treści mocno dające do myślenia. Dziękuję za każde słowo i Wasze poczucie humoru!

    Krzysztof
Nie czekaj

Kup dostęp!

Warsztaty miały formę zajęć online za pośrednictwem platformy Zoom.

Po zakupie otrzymasz dostęp do nagrań każdej z czterech blisko 1,5h sesji.