505 439 836

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Bliżej siebie, bliżej Światła – warsztaty adwentowe dla kobiet

Niedziele: 5 / 12 / 19 grudnia o 20:30

Bliżej siebie, bliżej Światła! - spotkania adwentowe dla kobiet

Światło jest jednym z najważniejszych znaków adwentu. Cztery świece zapalane w każdą niedzielę adwentu symbolizują zbliżanie się do prawdziwej światłości, czyli do Jezusa Chrystusa. Świece, które zapalamy są symbolem chrześcijanina – wosk symbolizuje ciało, knot duszę, zaś płomień Ducha Świętego, który objawia naszą przynależność do Ojca.

Bliżej siebie to warsztaty dla kobiet, które pragną w kobiecym gronie odkrywać swoje światło, ale także dla tych, które czują się wypalone, przygaszone szarą codziennością lub po prostu chcą przyjrzeć się sobie właśnie teraz i odkryć, jak być światłem dla innych…

Bliżej siebie to droga do Światła… to doświadczenie, które może być udziałem każdej z Was. W tej drodze Twoje ciało, emocje, dusza potrzebują zatrzymania, uważności, czułości i odwagi, aby spotkać się ze Światłem Prawdy.

Tradycyjnie w trakcie spotkań połączymy dwie perspektywy – duchową
i psychologiczną – jedna pomoże nam odkrywać obecność Jezusa – Światło w nas, a druga wesprze nas w przyjmowaniu tego daru. Zaczerpniemy więc ze źródła Słowa Bożego poprzez wspólną medytację oraz zaproponujemy różne sposoby na to, jak troszczyć się o siebie, przyjmować, akceptować i cieszyć się całą sobą (ciało, emocje, myśli, duchowość).

Będziemy odkrywać również, jak rozwijać Światło w sobie, aby wspierało nasze relacje z tymi, na których najbardziej nam zależy.

warsztaty adwentowe dla kobiet

Proponujemy trzy 1,5 godzinne spotkania w kolejne niedziele grudnia, spotkamy się na Zoomie. o godz. 20.30.

Rozpoczniemy wspólną medytacją, podczas konferencji poszukamy różnych sposobów na dbanie o siebie w codzienności.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Adler
wraz z zespołem Przed nami Małżeństwo

5 grudnia

20:30

(niedziela)

12 grudnia

20:30

(niedziela)

19 grudnia

20:30

(niedziela)


Want to donate by phone?

Not a problem. Call us now
1800-12455-1245

Or email us :
donate@chariti.hemeBezpieczna wpłata online

The payment is encrypted and transmitted securely with an SSL protocol.

Nasze projekty

projekt niebo

Projekt Niebo

0% Donated

Zapisz się na webinar

Aby wziąć udział w webinarze wystarczy wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji Usłyszeć Słowo klikając w jedną z poniższych cegiełek:

W dniu webinaru otrzymasz od nas wiadomość z przypomnieniem i linkiem do spotkania.

FAQ

Ile kosztuje udział w webinarze?

Nie ma sztywnych cen – Twój udział w pojedynczym webinarze to wsparcie Fundacji Usłyszeć Słowo. Aby otrzymać link do webinaru, zachęcamy Cię do dokonania dowolnej wpłaty na cele Fundacji (kliknij, by przejść do  płatności). Dostępne są cegiełki o nominałach: 20zł | 50zł | 100zł | 150zł | 200zł. Chcesz wpłacić więcej? A może chwilowo nie możesz pozwolić sobie na dodatkowe wydatki? Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z możliwości złożenia dowolnej darowizny – finanse nie mogą stać na drodze Słowu 🙂

W przypadku tej serii webinariów jedna darowizna (cegiełka) daje Ci dostęp do wszystkich trzech spotkań.

Nie mogę uczestniczyć na żywo - czy dostanę nagranie?

Tak – każda z osób, która dokona darowizny na rzecz Fundacji za pomocą powiązanej z webinarem cegiełki, otrzyma na podany przez siebie adres e-mail dostęp do nagrania webinaru.

Jak wziąć udział w wybranym webinarze?

Każdy osoba, która złoży darowiznę na rzecz Fundacji Usłyszeć Słowo za pomocą cegiełek powiązanych z webinarem, otrzyma od nas na podany przez siebie adres e-mail link do transmisji.

Jak mogę obejrzeć webinar? Czy muszę coś instalować?

Wystarczy komputer lub telefon / tablet z dostępem do Internetu – nie ma potrzeby instalowania czegokolwiek. Webinar będzie poprowadzony na platformie Zoom. Link do webinaru otrzymasz w dniu, w którym będzie się odbywał.

Nie dostałem linku do webinaru - co robić, jak żyć?

Jeśli złożyłaś/złożyłeś darowiznę, a do 15 minut przed rozpoczęciem webinaru nie dotarła do Ciebie wiadomość z linkiem do spotkania, napisz na warsztaty@uslyszecslowo.pl – jesteśmy w pogotowiu i niezwłocznie prześlemy link na Twój adres e-mail (ewentualnie zawsze warto sprawdzić folder SPAM).