Liturgia w codzienności

Brewiarz online audio dla świeckich i duchownych Brewiarz audio   |    Liturgia godzin   |    Modlitwa Kościoła   |   mp3

Brewiarz audio (mp3) online na dziś

przejdź do modlitwy

Słowo wstępne
Liturgia w codzienności

Projekt Liturgia w codzienności to brewiarz online w formie audio. Nagrany w codzienności, bez ubarwień, bez profesjonalnego studia nagraniowego. Nagrania powstały w małym mieszkaniu na jednym z tyskich osiedli. W małym domowym Kościele.

Projekt ma pomóc w propagowaniu Liturgii Godzin. Jest przeznaczony zwłaszcza dla osób, którzy nie mogą modlić się w tradycyjny sposób. Zwłaszcza do osób zabieganych, którzy mogą włączyć się w modlitwę np. podczas jazdy samochodem. Myślimy tu także o osobach, które mają problemy ze wzrokiem – osobach z niepełnosprawnościami wzroku, osobach starszych oraz wszystkich tych, którzy czują, że ta forma bardziej zbliża ich do Boga, pomaga im w skupieniu.

Serwis w obecnej wersji ma charakter pilotażowy - w kolejnych tygodniach będą pojawiać się kolejne części modlitwy brewiarzowej, uruchomiona zostanie także subskrypcja e-mail - chętni otrzymają nagrania Liturgii Godzin na dany na dzień na swoją skrzynkę e-mail.

IV tydzień Adwentu
IV tydzień psałterza
Poniedziałek, 20.12
Wtorek, 21.12
Piątek, 24.12
Sobota, 25.12