warsztaty wielkopostne

O komunikacji, która zbliża

Start: 21.02.2021 (niedziela),
godz.: 20:30

spotkanie otwarte - bezpłatne

Kolejne spotkania:
płatne
26.02 (piątek) godz.:20:30
12.03 (piątek) godz.:20:30
26.03 (piątek) godz.:20:30

O komunikacji, która zbliża
Wielkopostny kurs online

Czas Wielkiego Postu to doskonała okazja, aby podjąć pracę nad relacjami. Komunikacja jest wspaniałym narzędziem do budowania autentycznej bliskości, nie tylko z drugim człowiekiem, ale przede wszystkim ze sobą i z Bogiem. W trakcie kursu połączymy dwie perspektywy – psychologiczną i duchową, po to, aby pokazać różne aspekty komunikowania się, by wesprzeć uczestników w nauce komunikacji, która podnosi jakość życia i pomaga w budowaniu relacji i przekazywaniu wartości. Dzięki skutecznej komunikacji możemy rozwiązywać różne trudności, uwzględniając godność i podmiotowość obu stron. Szacunek, empatia, autentyczność, szanowanie własnych granic to fundamenty, na których możemy budować silne więzi.

Podczas kursu chcemy zaproponować różne sposoby na to, jak można harmonijnie i dojrzale rozwijać swoją duchowość, aby wspierała nasze relacje z tymi, na których najbardziej nam zależy. Jednym z ważnych elementów kursu są dodatkowe materiały do pracy własnej. Na każdy tydzień przygotowaliśmy ćwiczenia i inspirujące aktywności, które pozwolą Ci być bliżej tych, których kochasz.

warsztaty wielkopostne

Kurs ten adresujemy do wszystkich, którzy chcą:

Wielkopostny kurs on-line to:

Prowadzący:

Magdalena Adler

Magda AdlerJestem psychologiem i autorką kilku kursów rozwojowych dla narzeczonych, małżonków i rodziców. Od 2004 roku wspieram rodziców, nauczycieli i wychowawców w budowaniu relacji opartych na szacunku, empatii i bliskości. W swojej pracy jako psycholog szukam wspólnych przestrzeni dla rozwoju człowieka w obszarze psychicznym i duchowym. Jestem głęboko przekonana, że wsłuchując się w głos naszych potrzeb i pragnień odkrywamy Boży plan na nasze życie. Pasjonuję się tym, jak wiedza i narzędzia z obszaru psychologii wzbogacają świat duchowy, czyniąc go autentycznym – bliskim codzienności.

Jestem autorką kursów: „Przed nami małżeństwo”, „Wierni”, „Droga macierzyństwa - wypełnij ją światłem”, "Dom rodzinny - błogosławieństwo czy przekleństwo".

 

Ks. Bogdan Kania

ks. Bogdan KaniaModerator ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej, Rektor kaplicy św. Barbary w Centrum Handlowym „Silesia City Center”, Prezes Katolickiej Fundacji „Młodzi dla młodych”, Duszpasterz Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre Archidiecezji Katowickiej, Duszpasterz Szkoły Nowej Ewangelizacji Chrystusa Króla w Katowicach, rekolekcjonista.

Organizacja kursu

Chcesz wziąć udział w płatnej części kursu?


Opłać swój udział wybierając jedną z poniższych cegiełek:

Cegiełka jest formą wsparcia stowarzyszenia Familiaris Consortio oraz służy pokryciu kosztów realizacji kursu. Wybierz taką, na którą pozwalają Twoje warunki finansowe. Dziękujemy!

 

50zł 100zł 150zł 250zł 250zł

 

Dostęp do dalszej części kursu zostanie wysłany na Twój adres e-mail w czwartek, 25 lutego po godzinie 21. Otrzymasz także dostęp do treści (zapis spotkania + ćwiczenia) poruszanych na pierwszym spotkaniu.

Osoby, które zapiszą się w czwartek wieczorem i w piątek, dostęp do kursu otrzymają na 30 minut przed rozpoczęciem spotkania.

 

 

Problem z formularzem zapisów? Masz pytania?

Napisz na adres: warsztaty@uslyszecslowo.pl

Organizatorzy:

organizatorzy

Wesprzyj nas:

Jeśli nasza działalność jest w Twojej ocenie wartościowa, lub po prostu chesz nam pomóc finansowo, możesz wesprzeć to dzieło wpłacając ofiarę na konto:
46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
tytułem: Wielkopostny Kurs On-line

Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio
ul. Gimnazjalna 24
41-940 Piekary Śląskie

Członkom Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny „Familiaris Consortio” przyświeca misja wsparcia rodzin w ich rozwoju i budowaniu relacji pomiędzy jej członkami oraz z otaczającym ją światem. Warsztaty i wyjazdy integracyjne są miejscem gdzie odkrywamy wartości, które drzemią w rodzinie. Ogólnopolski projekt NIEZŁOMNY24 (www.niezlomny24.pl) jest sztandarowym dziełem Stowarzyszenia „Ekstremalny Męski Weekend” „Niezłomny Ojciec”, równocześnie Stowarzyszenie realizuje webinary i warsztaty dla całych rodzin, mam i ojców: „Mój skarb”, „Adwentowe wyzwanie. (NIE)ZŁOMNY KRÓL”, „Droga macierzyństwa – wypełnij ją światłem. Adwentowe warsztaty internetowe dla mam”.

Jeśli Tobie również zależy na rodzinie i na dobrych w niej relacjach prosimy wspomóż nasze działania finasowo, za co z góry Tobie dzikujemy w imieniu własnym i ojców, matek i dzieci którzy będą korzystali w przyszłości z naszych warsztatów, wyjazdów i rekolekcji. Niech dobry Pan Tobie i Twojej rodzinie Blogosławi!!!