sumienie na szkolenie :)

Wyślij sumienie na szkolenie

Spotkanie odbyło się 9 czerwca.

Wyślij sumienie na szkolenie
Warsztat online

Proponujemy ci jedną wieczorną sesję szkoleniową o charakterze praktycznego wykładu połączonego z możliwością zadawania pytań. Gwarantujemy specjalistyczna wiedzę i przystępny przekaz ważnych informacji poszerzających kompetencje w obszarze kształtowania wzorców sztuki życia, chrześcijańskich wartości oraz psychologii relacji. Ten wieczór może zmienić wiele w Twoim życiu. Nie czekaj – wyślij sumienie na szkolenie!

wyślij sumienie na szkolenie

Warsztat ten adresujemy do wszystkich, którzy chcą wiedzieć:

Prowadzący:

dr hab. Aleksander Bańka

Aleksander BańkaFilozof, politolog, adiunkt w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek, artykułów oraz audiobooków poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Współpracownik Radia eM, Gościa Niedzielnego. Członek Rady Duszpasterskiej Archidiecezji Katowickiej i przewodniczący Komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej. Świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej – związany z ruchem charyzmatycznym, od lat posługuje modlitwą i na wiele sposobów głosi Ewangelię. Prywatnie mąż i ojciec.

 

Organizacja kursu

 

Problem z zapisami lub dostępem? Masz pytania?

Napisz na adres: warsztaty@uslyszecslowo.pl

Organizatorzy:

organizatorzy

Wesprzyj nas:

Jeśli nasza działalność jest w Twojej ocenie wartościowa, lub po prostu chesz nam pomóc finansowo, możesz wesprzeć to dzieło wpłacając ofiarę na konto:
46 1750 0012 0000 0000 3367 0109
tytułem: Wyślij sumienie na szkolenie

Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio
ul. Gimnazjalna 24
41-940 Piekary Śląskie

Członkom Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny „Familiaris Consortio” przyświeca misja wsparcia rodzin w ich rozwoju i budowaniu relacji pomiędzy jej członkami oraz z otaczającym ją światem. Warsztaty i wyjazdy integracyjne są miejscem gdzie odkrywamy wartości, które drzemią w rodzinie. Ogólnopolski projekt NIEZŁOMNY24 (www.niezlomny24.pl) jest sztandarowym dziełem Stowarzyszenia „Ekstremalny Męski Weekend” „Niezłomny Ojciec”, równocześnie Stowarzyszenie realizuje webinary i warsztaty dla całych rodzin, mam i ojców: „Mój skarb”, „Adwentowe wyzwanie. (NIE)ZŁOMNY KRÓL”, „Droga macierzyństwa – wypełnij ją światłem. Adwentowe warsztaty internetowe dla mam”.

Jeśli Tobie również zależy na rodzinie i na dobrych w niej relacjach prosimy wspomóż nasze działania finasowo, za co z góry Tobie dzikujemy w imieniu własnym i ojców, matek i dzieci którzy będą korzystali w przyszłości z naszych warsztatów, wyjazdów i rekolekcji. Niech dobry Pan Tobie i Twojej rodzinie Blogosławi!!!